Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Straszny ten tunel!

Audio

Czytaj na głos

Autor: RED 1 min czytania

Smród odchodów, wieloletni brud, pozrywane panele, pobazgrane ściany – tak w największym skrócie opisać można przejście pod torami prowadzące z ul. 1 Maja ku ul. Wincentego Pola.

reklamy

Popularnie zwany przez jeleniogórzan „tunel”, zbudowany na początku XX wieku, ostatnio remontowany był w 1995 roku. Wówczas prace wykonywał gospodarz obiektu, czyli ówczesne zakłady nieruchomości Polskich Kolei Państwowych. Jak wygląda to miejsce dziś? Pokazują zdjęcia: tunel służy za melinę, publiczną toaletę i miejsce, przez które przechodzi się jak najszybciej, aby szybko o nim zapomnieć.

Przejście pod torami nie należy do miasta, więc nie ma możliwości wyremontowania go ze środków pochodzących z budżetu. A gospodarz – czyli PKP – na kolejną modernizację nie ma pieniędzy. Tymczasem przez tunel w kierunku dworca zmierzają pasażerowie tak bardzo ostatnio promowanych pociągów. Jakie wrażenia wywiozą z Jeleniej Góry? Dopowiadać nie trzeba.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka