• Sobota, 21 września 2019
  • Godz. 11:03
  • Imieniny: Hipolita, Jonasza, Mateusza
  • Czytających: 5403
  • Zalogowanych: 5
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Stracił zęby w autobusie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 października 2006, 0:00
Autor: TEJO
Awanturnik uderzył trzy razy w twarz 51-letniego pasażera.

Do zajścia doszło w jednym z autobusów komunikacji miejskiej. Uderzenia były na tyle silne, że napastnik wybił zaatakowanemu mężczyźnie kilka przednich zębów.

Awanturnika zatrzymała policja i osadziła go w izbie zatrzymań. Przyczyny agresywnego zachowania 42-latka nie są znane.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz

~dawid 13-10-2006 8:41
Moze ten pobity był podobny do jednego z Kaczyńskich... Chamstwo i warcholstwo.
~Yanec_BW 13-10-2006 8:45
Takie coś to jest czynna napaść. Za takie coś 42-letniemu mężczyźnie grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
~młody 13-10-2006 9:01
pewnie nie chciał mu ustapic miejscówki siedzacej!!! Albo napięcie jesienne,zupa była za słona. Wspułczucia dla bezzebnego. A łobuza zdjecia porozklejac w autobusach i nie wpuszczac do środka. zle sie jezdziło niech zapina z buta!!!
~projektant 13-10-2006 10:16
popie...ci ludzie, też mu wybić te zęby Yanec, a ile by groziło 43 letniemu
~Yanec_BW 13-10-2006 11:36
Projektant to była czynna napaść, więc również 43-letniemu gorziłoby do 12 lat pozbawienia!!!
~Tiger 13-10-2006 11:41
Jakby tak miał ochote się przymnie awanturować (czego strasznie nie lubię) to sam by stracił zęby i sam nie wiem co jeszcze. Może by z autobusy wylecieł razem z szybą :) Nie nawidze takich buraków.
~Greg 13-10-2006 12:10
za te wybite zęby powinien facet dostać ze 20 lat.
~Patol 13-10-2006 12:56
Ale jajca. Pewnie dziadek si erozpychał w zatłoczonym busie i 42latek nie wytrzymał. Ci emeryci sami zaczepki szukaja a potem się dziwią ze ludzie sa agresywni. Przyczyną tego zajscia mogła być też polityka. Wiadomo ze młodzi głosowali na PO a dziadki i "mohery" głosowały na PiS. Mi się wydaje ze się pokłucili i te zęby stracił na tle politycznym ;_)
~kowarek 13-10-2006 15:08
Patol chyba nie jesteś na bieżąco bo 51 latkowie raczej nie są jeszcze emerytami... w naszym pieknym kraju tak szybko nie można iść na emeryturę
~pawlak 13-10-2006 16:41
moze sam nie mnial zembow, to wybil drugiemu aby bylo mu razniej jechac.
~pabi 13-10-2006 17:33
takie rzeczy sa nie dopuszczalne!!!co za ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
~borek 13-10-2006 19:03
takich idiotów powinni izolować od normalnych i kulturalnych ludzi
~do pabi 13-10-2006 19:07
sa ludzie i taborety ;ale krzesel niewidzialem
~Czysty 14-10-2006 11:43
'Czysta' paranoja! W artykule o zgwałconej, koło Baniaków, dziewczynie czytamy, że sprawcą grozi do 8 lat pozbawienia wolności za GWAŁT I RABUNEK! A tu mamy 12 za wybicie zębów??? :/ Czy to jest logiczne, może ja źle wnioskuje z text`ów?
~Do Czystego Jasio 14-10-2006 12:15
Zaowarz ze uszkodzenie czyjejsc czesci ciala jest bardziej karalna niz gwalt,ale jesli zrobili by to z okrucienstwem dostali by wiekszy wyrok.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group