Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 7499
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Strach miał wielkie oczy. Zombie Ostatki w Oriencie

Niedziela, 19 lutego 2012, 10:38
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 lutego 2012, 8:13
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Strach miał wielkie oczy. Zombie Ostatki w Oriencie
Fot. Petr
Śmieszno–straszne, potwornie głośne z mocnym elektronicznym soundem Zombie Ostatki odbyły się wczoraj w klubie muzycznym Orient Express. – Potańczyliśmy, postraszyliśmy się trochę nawzajem. Słowem, były ostatki jak się patrzy – mówią uczestnicy.

Wczorajsze Zombie Ostatki w jeleniogórskim Orient Expressie zorganizowała znana z imprezy DEPECHE MODE NIGHT ekipa z More Than A Party Jelenia Góra, czyli dMarek i ManieK. Jako goście śmieszno-strasznej, potwornie głośnej zabawy z udziałem strzyg, upiorów, wampirów, wiedźm i innych nocnych stworów wystąpili dj-e Diaff i Woodraf, którzy „zapodali naprawdę tłuste bity”, jak określiła to jedna z uczestniczek.

– dMarek i Maniek dają radę. Uwielbiam ich DEPECHE MODE NIGHT, DARK INDEPENDENT, a teraz Halloween i Zombie Ostatki. Nie ma co, moim zdaniem to jedne z najlepszych imprez, z którymi mamy do czynienia tu, w Jeleniej Górze. Mam nadzieję, że dla chłopaków nie zacznie się post, lecz postmodernizm. Innymi słowy, że bez względu na koniec karnawału dadzą nam jeszcze więcej imprez – mówi Karolina Molenda, obecna na wczorajszych Zombie Ostatkach.

Na tych, którzy na Zombie Ostatki przywdziali najbardziej wymyślne stroje czekały specjalne nagrody niespodzianki ufundowane przez sklep Evil Dolls.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group