Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8336
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Stop nocnym złodziejom samochodów

Piątek, 28 lipca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Stop nocnym złodziejom samochodów
Fot. KMP
Nie jeździsz nocą samochodem? Oznakuj go! Rusza policyjna akcja „Stop 24”. Utrudnić ma życie złodziejom, którzy pod osłoną ciemności kradną pojazdy.

– Mamy kilka tysięcy nalepek fluoresencyjnych, doskonale widocznych w nocy – informuje sierżant sztabowa Danuta Razmysłowicz z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – Posiadacze samochodów, którzy nie korzystają z nich między godzinami 24 a 4 nad ranem, mają okazję, aby za darmo zabezpieczyć taką naklejką swój pojazd – dodała.

Z policyjnych statystyk wynika, że to właśnie nocą samochody kradzione są najczęściej. Auta z naklejkami, poruszające się porą nocną, będą w sposób szczególny kontrolowane przez funkcjonariuszy. Złodzieje powinni mieć się na baczności.

W Jeleniogórskiem policyjna akcja rusza już w sobotę, 29 lipca, podczas festynu z okazji 750-lecia Dziwiszowa. Później samochody będzie można oznakować w Komendzie Miejskiej w Jeleniej Górze przy ulicy Nowowiejskiej.

Jedynym wymogiem dla chętnych jest wypełnienie odpowiedniej deklaracji oraz… dokładne umycie szyby, aby naklejka dobrze się trzymała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group