Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 7366
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Sto mandatów podczas świąt

Wtorek, 6 kwietnia 2010, 12:48
Aktualizacja: 12:49
Autor: KAM
Awantury domowe i liczne wykroczenia drogowe – tym najczęściej zajmowali się w świąteczny weekend policjanci z regionu lwóweckiego.

Policjanci podczas świątecznych kontroli korzystali ze sprzętu, jaki maja na swoim wyposażeniu, pomocny okazał się też monitoring miejski. Największe działania prowadzone były jednak na drogach powiatu. Tylko w czasie od 2 do 5 kwietnia stróże prawa zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących, nałożono też 100 mandatów karnych, zatrzymano 13 dowodów rejestracyjnych i jedno prawo jazdy.

W ręce policji wpadł też mężczyzna, który prowadził samochód mimo zakazu wydanego przez sąd. 0 Na drogach powiatu lwóweckiego pomimo bardzo dużego ruchu było spokojnie. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Odnotowano jedynie cztery drobne kolizje – mówi oficer prasowy KPP w Lwówku Śląskim asp szt. Marek Madeksza

Zatrzymano także dwie osoby, które były sprawcami zakłócenia porządku. Niestety święta to czas radości, ale i w tych dniach dochodziło do awantur domowych, policjanci interweniowali 16 razy usiłując załagodzić konflikt.

Tegoroczne święta dobrze będą wspominali lwóweccy strażacy, którzy ani razu nie zostali wezwani do pożarów budynków i innych obiektów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group