Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 6253
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stłuczka przez nieostrożność

Sobota, 11 października 2014, 17:07
Aktualizacja: 0:43
Autor: 112
Jedna osoba trafiła do szpitala na badania po zderzeniu się dzisiaj (11.10) dostawczego busa marki Fiat z osobowym volkswagenem. Na ulicy Małcużyńskiego w Jeleniej Górze kierowca fiata jadący w stronę Jeżowa Sudeckiego najechał na tył volkswagena. Na szczęście badania wykazały, że nikomu nic poważnego się nie stało. Sprawca dostał 500 zł mandatu i sześć punktów karnych.

Do szpitala trafiła kierująca volkswagenem. – Badania potwierdziły, że nikomu nic się poważnego nie stało – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Kierowcy byli trzeźwi, a przyczyna zderzenia to niezachowanie odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu oraz wystarczającej ostrożności na drodze. Skutki to dwa uszkodzone auta, odholowane na lawetach do mechaników.
Miejsce zdarzenia wraz z policją zabezpieczała straż pożarna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
855
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy wydają fortunę na promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Dachowanie na Sobieszowskiej
 
Aktualności
Kiedy zobaczyłam telefon córki w mule rzeki, to nogi się pode mną ugięły
 
112
Zjechał z drogi
 
112
Kolizja obok cmentarza
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group