• Piątek, 23 sierpnia 2019
  • Godz. 13:14
  • Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży, Wiktora
  • Czytających: 7659
  • Zalogowanych: 19
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Stłuczka auta z autobusem. Czyja wina?

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 27 czerwca 2011, 20:52
Aktualizacja: 20:58
Autor: Agrafka
Fot. Int
Dziś po godzinie 18.00 na skrzyżowaniu ulic Wolności z Wojska Polskiego doszło do stłuczki autobusu miejskiego z samochodem osobowym marki Hyundai. Dwie osoby trafiły do szpitala, w tym dziesięciomiesięczne dziecko.

- Autobus miejski jechał ulicą Wolności. Z naprzeciwka al. Wojska Polskiego nadjechała kobieta kierująca samochodem marki Hyundai. Nie wiadomo z czyjej winy doszło do zderzenia bocznego, gdyż kierowcy przedstawiają sprzeczne wersje. Według jednej kursowe C1 miało przejechać czerwone światło, wg innej – na czerwonym miał wjechać w Wolności pojazd osobowy.

Dwie osoby jadące autobusem przewieziono do szpitala: dziesięciomiesięczne dziecko, które podczas stłuczki uderzyło się w główkę oraz kobieta, która zemdlała. Po udzieleniu pomocy medycznej opuścili szpital – poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policja ma ustalić okoliczności zdarzenia i nie jest wykluczone, że o winie któregoś z uczestników zdecyduje sąd.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~... 27-06-2011 21:44
Czyja wina??? Ano tego co fontannę rozkopał. Teraz wszyscy zdziwieni się na ten nowy skwerek patrzą zamiast na drogę...
rymcycymcy 27-06-2011 22:09
Dzisiaj obserwowałem jak jakaś dzielna kierowniczka pokonywała Matejki pod prąd :) ...jechała środkiem, bo z przeciwka nadjeżdżały auta ...i wogóle jej to nie peszyło :) ...dlatego kobiety są lepsze w te klocki, bo mają stalowe nerwy !! (...albo umysłowego firewalla ! ;)
~polmos 27-06-2011 22:16
Nie gadaj, Cycek?
~ 27-06-2011 22:28
kierowcy autobusow tez nie są swięci...........
~POsel 27-06-2011 22:31
kierowcy z MZK nie lubia palic blantow??ale jaja ;)
~pondek 27-06-2011 22:40
Kierowcy MZK zawsze w robocie są ujarani!!!
~POsel 27-06-2011 23:17
ja tez w sejmie se jaram..ale jaja hahahahaha
~JA` 28-06-2011 0:03
Kierowcy MZK bardzo często mają w naturze już chyba jeździć na pomarańczowym albo wczesnym czerwonym świetle....nie raz już się z tym spotkałem
~DODA 28-06-2011 7:26
To skrzyżowanie ma lipne światła ... W pewnym momecie jedni i drudzy mają pomarańczowe światło ... więc .... bummmm ....
~:)))) 28-06-2011 15:05
Taaa ale musicie przyznac ze Ci z autobusów jeżdżą jak święte krowy.../.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group