Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6204
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Warszawa: Startuje Superliga MSW

Wtorek, 26 marca 2013, 0:31
Aktualizacja: 0:32
Autor: MDvR
Jelenia Góra/Warszawa: Startuje Superliga MSW
Fot. użyczone
Ruszył projekt o nazwie Superliga MSW, który jest organizowany przez Ryszarda Adamusa i Weronikę Marczuk–Pazurę. Gala transmitowana ma być za pośrednictwem PPV w internecie oraz poprzez cyfrowy Polsat i sieci kablowe. Wszystkie gale odbywać się będą w Warszawie w regularnych odstępach czasu w czterech kategoriach wagowych – do 70kg, 77kg, 84kg i 93kg. W kadrze jednej z drużyn znaleźli się dwaj zawodnicy reprezentujący Rio Grappling Club Jelenia Góra – Michał Golasiński i Mateusz Bubin.

Obaj zawodnicy znani są jeleniogórzanom z występu na gali charytatywnej „Dopóki walczysz jesteś zwycięzca” gdzie zaprezentowali się w walkach MMA. Niestety przygotowanie się do walki jest kosztowne i czasochłonne i nie stać młodych zawodników do sumiennego przygotowania się do walki na swój koszt. Apelujemy więc do potencjalnych sponsorów o wsparcie klubu i zawodników. Rio Grappling Club Jelenia Góra jest bardzo utytułowanym klubem mimo krótkiego czasu istnienia. Zawodnicy startują w MMA, Submission i BJJ gdzie pokazują naprawdę przyzwoity poziom, co pokazuje powołanie aż dwóch zawodników do kadry jednej z drużyn. Pierwsza gala odbędzie się już na początku kwietnia, w Warszawie, gdzie walczyć ze sobą będą zawodnicy do 77kg, a RGC reprezentować będzie Michał Golasiński.

Więcej informacji o klubie uzyskać można odwiedzając klubowy fanpage: https://www.facebook.com/RGCJG lub stronę internetową: www.bjjcrew.eu

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group