Niedziela, 28 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Start szkolnej ligi strzeleckiej

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

Na strzelnicy Zespołu Szkól Ogólnokształcących i Technicznych odbyły się pierwsze zawody rundy jesiennej szkolnej ligi strzeleckiej LOK z udziałem 31 zawodników z siedmiu gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Na inaugurację strzelano z pistoletu sportowego margolin po 10 razy do tarczy z odległości 25 metrów.

Wśród dziewcząt wygrała a Angelika Martyniuk (Gim. przy ZSO nr 1) przed Anna Chodakowską (Gim. nr 1) i Agatą Krakowiak (ZSO nr 1).

Wśród chłopców najlepszym okazał się: Mariusz Rusznica (ZSElektr) przed Maciejem Śliwą (ZSO nr 1) i Przemysławem Oborskim (Gimnazjum nr 2).

Drużynowo wśród gimnazjów najlepsze było Gimnazjum przy ZSO nr 1 przed Gim. nr 1 i Gim. nr 2, a wśród szkół ponad gimnazjalnych najlepiej wypadł ZSElektr, wyprzedzając ZSO nr 1 i ZSSpoł.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka