Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2579
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Start remontu budynku Starostwa już wkrótce

Piątek, 22 grudnia 2017, 9:46
Autor: WAC
Jelenia Góra: Start remontu budynku Starostwa już wkrótce
Fot. WAC
Starostwo Powiatowe podpisało umowę z wykonawcą remontu budynku swojej siedziby przy ul. Kochanowskiego w Jeleniej Górze.

Tuż po świętach wykonawca prac, którym jest wrocławsko - warszawskie konsorcjum firm przystąpi do przygotowań do rozpoczęcia remontu. Pełną parą roboty budowlane rozpoczną się 2 stycznia, od ostatniego piętra budynku.

Remont będzie kosztował około 1,9 miliona złotych i będzie połączony z pracami związanymi z realizacją dwóch innych projektów, dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych, czyli wdrażaniem e – usług w urzędzie oraz stworzeniem Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Pierwszy etap robót polegający na położeniu nowych instalacji i sieci teleinformatycznej ma zakończyć się do końca stycznia 2018. Finisz całej inwestycji zaplanowano na 31 marca 2018 roku.

- Czekają nas trudne trzy miesiące, gdyż remont będzie prowadzony w funkcjonującym urzędzie – mówi starosta Anna Konieczyńska. - Będziemy się starali, aby był on jak najmniej uciążliwy dla naszych petentów. W tym czasie będziemy musieli przeorganizować prace poszczególnych wydziałów. Być może część pracowników zostanie przeniesionych na ten czas do budynku przy ul. Podchorążych. Reszta będzie musiała czasowo przenieść się do innych pokoi - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group