Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7672
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Start do ratusza

Środa, 17 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 17 maja 2006, 14:01
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Start do ratusza
Fot. Jelonka.com
Eugeniusz Piotrowski, przewodniczący komisji rozwoju rady miejskiej, jako pierwszy oficjalnie oświadczył, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta w jesiennych wyborach samorządowych.

Piotrowski już organizuje obywatelski komitet wyborczy, który pracuje nad jego programem i kampanią. Jak mówi zainteresowany, w komitecie jest wiele osób, a i on sam zyskał liczne dowody sympatii.

Zdaniem kandydata będą na niego głosować ci, którzy nie widzą jako prezydenta ani Józefa Kusiaka, ani Roberta Prystroma. Piotrowski ma być dla tych wyborców alternatywą.

Szczegóły programu sztabu E. Piotrowskiego nie są jeszcze znane, ale – będzie to – jak określa sam kandydat – program zmian dla miasta. Jak podkreśla, nie zwiąże się z żadną partią polityczną. Przypomnijmy, że w poprzednich wyborach Piotrowski startował z listy Prawa i Sprawiedliwości. Został radnym, ale wyścig do fotela prezydenckiego przegrał. Później przestał być członkiem PiS.

Pewnym jego rywalem będzie Robert Prystrom ze Wspólnego Miasta. Wciąż nie wiadomo, kogo wystawi na listę prezydencką Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Według naszych informacji w SLD wciąż trwają tarcia, kogo poprze ta partia: czy obecnego prezydenta Józefa Kusiaka, czy Grażynę Malczuk, aktualnie kanclerza Kolegium Karkonoskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
76
Tak, to odpowiedzialna praca
18%
Dostają trochę za dużo
20%
Dostają o wiele za dużo
24%
To oburzające ile zarabiają
38%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group