Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6497
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Starszy cechu na prezesa

Czwartek, 22 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 22 czerwca 2006, 12:27
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Starszy cechu na prezesa
Fot. Archiwum
Zbigniew Ładziński, radny i starszy Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze został prezesem zarządu Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości we Wrocławiu.

Jeleniogórskiego rzemieślnika wybrano na to stanowisko 20 czerwca na Zjeździe Delegatów Cechów i Spółdzielni Rzemieślniczych. Po raz pierwszy w powojennej historii rzemiosła Dolnego Śląska wybrano na szefa zarządu człowieka spoza Wrocławia.

Ładziński od 23 lat pełni funkcję Starszego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze. W okresie tym Cech Rzemiosł poprawił jakość, uzyskał certyfikat ISO 9001, akredytację w Krajowym Systemie Usług oraz status jednostki szkoleniowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Prowadzi punkt konsultacyjny świadczący bezpłatne usługi informacyjne dla przedsiębiorców.

Zbigniew Ładziński prowadzi rodzinną firmę branży metalowej w Jeleniej Górze. W samorządzie rzemieślniczym pełnił i pełni nadal wiele funkcji.
Jest radnym miasta Jeleniej Góry od trzech kadencji. Współorganizuje wiele akcji charytatywnych na rzecz osób niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
738
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group