Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6435
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Starszy cechu na prezesa

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 22 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 22 czerwca 2006, 12:27
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Zbigniew Ładziński, radny i starszy Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze został prezesem zarządu Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości we Wrocławiu.

Jeleniogórskiego rzemieślnika wybrano na to stanowisko 20 czerwca na Zjeździe Delegatów Cechów i Spółdzielni Rzemieślniczych. Po raz pierwszy w powojennej historii rzemiosła Dolnego Śląska wybrano na szefa zarządu człowieka spoza Wrocławia.

Ładziński od 23 lat pełni funkcję Starszego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze. W okresie tym Cech Rzemiosł poprawił jakość, uzyskał certyfikat ISO 9001, akredytację w Krajowym Systemie Usług oraz status jednostki szkoleniowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Prowadzi punkt konsultacyjny świadczący bezpłatne usługi informacyjne dla przedsiębiorców.

Zbigniew Ładziński prowadzi rodzinną firmę branży metalowej w Jeleniej Górze. W samorządzie rzemieślniczym pełnił i pełni nadal wiele funkcji.
Jest radnym miasta Jeleniej Góry od trzech kadencji. Współorganizuje wiele akcji charytatywnych na rzecz osób niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~Michaił 22-06-2006 10:40
To może da sobie w końcu spokój z samorządem lokalnym. Bo do rozwinięcia miast się nie przyczynił. Coś mi się wydaje że ma za dużo zajęć i nie jest w stanie się poświęcić miastu w taki sposób jaki powinien. Z resztą dotyczy to wszystkich radnych.
~ASIA 22-06-2006 11:32
kurde on przypomina mi takiego krasnala ogrodowego :D
~SUL przez "U" otwarte 22-06-2006 15:39
Mamy taką Radę Miasta jaką sobie wybraliśmy!!! 9 -ciu radnych z czerwonymi chorągiewkami SLD.Pozakładali Stowarzyszenia i Organizacje pozarządowe aby czerpać legalnie korzyści.Jedna wielka klika,którą mamy okazję rozbić głosując tylko na znajomych,uczciwych i rzetelnych ludzi.Kogo nie znacie to nie głosujcie wcale.dosc tych przekrętów.poczytajcie prawo wyborcze to zobaczycie jakie są luki.
~lolo 22-06-2006 17:27
To że nasi radni się nie sprawdzili i należy ich wymienić w 100% nie podlega dyskusji, ale dobrze ,że jeleniogórzanin został wybrany na to stanowisko może zdaży mu się pomóc innemu przedsiębiorcy z JG tak z "lokalnego patiotyzmu"
~kandyd. 22-06-2006 17:27
no może juz wie ze nici z dalszej kadencji wiec szuka miejsca gdzieś indziej.To prawda mamy taką rade jaka wybralismy, ale czas na zmiany jesienne wybory dają nam szanse wybrać ludzi którym zależy na naszym mieście i chcą cos zrobić dla miasta.
~Parafianin 22-06-2006 19:33
Zapewniam Was ,że to przyzwoity i uczciwy jegomość.
~Valis 22-06-2006 20:58
"Jedna wielka klika,którą mamy okazję rozbić głosując tylko na znajomych,uczciwych i rzetelnych ludzi.Kogo nie znacie to nie głosujcie wcale" i wtedy SUL ze swoimi znajomymi (np. PIEPŻEM prez Ż) założy swoją klikę i będzie pięknie i cudownie. Jedno jest pewne, po wyborach następna grupa sfrustrowanych kolesi będzie tu wypisywać, jacy to rządzący są źli i sprzedajni i dlatego „uczciwi” i „pracowici” mieszkańcy JG żyją w biedzie i ubóstwie.
~Kosmita 23-06-2006 4:56
Do Parafianina A na czym ta jego uczciwość polega?To że chodzi do koscioła i wybudował krzyż na Zabobrzu?Nie ma altruistów nikt nic nie robi za darmo,każdy ma jakiś cel.Zbliżają się wybory,kazdy z nich całuje klamkę lokalnym proboszczom,bo niedługo na kazaniach,księża wskażą owieczką na kogo mają głosować.I tak:Osiedle Czarne-Radny Łużniak,Cieplice-Ładziński,Zabobrze-Rypiński,Jagniatków-Gajewski itd.Tu nie ma żadnej uczciwości a jest interes i partykularyzm.Wybierając takich ludzi będziemy płacić więcej z kasy miejskiej na kościoły.A uczciwi przepadną w wyborach bo nie bedą mieli siły przebicia.I taka jest prawda o Polsce.
~Klaudek 23-06-2006 6:23
Zbyszku,znam Cie od lat.To Twój ,nasz sukces.Cieszę się.Szkoda,że miasto może stracic niezłego gospodarza.Mimo Twoich związków z SLD życzę Ci samodzielności i może powiesz im :Panowie mi z Wami nie po drodze.Ja to powiedziałem wiele lat temu i dobrze się z tym czuję. Klaudek
~xxz 23-06-2006 8:32
Do Parafianina, zapomniałeś dodać, że pan Ładziński jest też sekretarzem w Rotary Klub a więc odłamie Loży Masońskiej Rytu Wschodniego. Jak to się ma do jego wiary w Boga i do jego katolicyzmu? Wolnomularstwo i chrześcijaństwo są to dwie sprzeczności. To, że Pan Ładziński wybudował Krzyż Milenijny (nie za darmo), czy chodzi do kościoła i prowadza księży to o niczym nie świadczy. Pan Ładziński zawsze kręcił się koło rządzących w Jeleniej Górze, zawsze im schlebiał, a że władza była komunistyczna to Pan Ładziński popierał komunistów a więc był wrogiem normalnych i uczciwych mieszkańców Jeleniej Góry
~SUL przez "U" otwarte 23-06-2006 8:56
Tak to Panowie Radni! Zapomnieliście o tym, ze skargi wniesione do Rady Miasta na Prezydenta Miasta Jeleniej Góry rozpatrujecie Wy;Szanowna Rado! Natomiast skargi wniesione do Prezydenta Miasta na urzędnika zatrudnionego w Urzędzie Miasta Jeleniej Góry rozpatruje Prezydent Wam podległy i Wy go rozliczacie z jego działań!!! Niestety zero działań przez ostatnie cztery lata-ODPYCHOLOGIA STOSOWANA- brak znajomości KPA.
~DODN 23-06-2006 9:16
Klaudek to Zygmunt Korzeniewski!!!!były Komuch

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group