Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 6213
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Starszy cechu na prezesa

Czwartek, 22 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 22 czerwca 2006, 12:27
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Starszy cechu na prezesa
Fot. Archiwum
Zbigniew Ładziński, radny i starszy Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze został prezesem zarządu Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości we Wrocławiu.

Jeleniogórskiego rzemieślnika wybrano na to stanowisko 20 czerwca na Zjeździe Delegatów Cechów i Spółdzielni Rzemieślniczych. Po raz pierwszy w powojennej historii rzemiosła Dolnego Śląska wybrano na szefa zarządu człowieka spoza Wrocławia.

Ładziński od 23 lat pełni funkcję Starszego Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze. W okresie tym Cech Rzemiosł poprawił jakość, uzyskał certyfikat ISO 9001, akredytację w Krajowym Systemie Usług oraz status jednostki szkoleniowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
Prowadzi punkt konsultacyjny świadczący bezpłatne usługi informacyjne dla przedsiębiorców.

Zbigniew Ładziński prowadzi rodzinną firmę branży metalowej w Jeleniej Górze. W samorządzie rzemieślniczym pełnił i pełni nadal wiele funkcji.
Jest radnym miasta Jeleniej Góry od trzech kadencji. Współorganizuje wiele akcji charytatywnych na rzecz osób niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group