Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 21 lutego
Imieniny: Eleonory, Roberta
Czytających: 9963
Zalogowanych: 54
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Starostwo sprzedało pustostan na Sudeckiej

Niedziela, 29 października 2017, 7:03
Autor: WAC
Jelenia Góra: Starostwo sprzedało pustostan na Sudeckiej
Fot. WAC
Po kilkukrotnych próbach Starostwu Powiatowemu udało się znaleźć nabywcę należącego do niego budynku biurowego przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze.

Obiekt, w którym kiedyś mieścił się wydział komunikacji od dłuższego czasu stał pusty. Będące jego właścicielem Starostwo Powiatowe kilka razy próbowało go sprzedać, jednak te próby jak do tej pory kończyły się niepowodzeniem. - Istotnym problemem jaki stał na przeszkodzie w zbyciu budynku były kwestie własnościowe działki parkingowej znajdującej się przed nim – mówi starosta Anna Konieczyńska.

- Choć obiekt należy do Starostwa jednak parking był własnością Urzędu Miasta. Na szczęście udało nam się dokonać zamiany działek co sprawiło, że pusty obiekt znalazł kupca – dodaje starosta.

Ostatecznie budynek został sprzedany za 600 tysięcy złotych prywatnemu nabywcy, który zamierza wykorzystać go do prowadzenia działalności gospodarczej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
759
Tak
18%
Nie
82%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Odwiedzają Śnieżkę nawet o wschodzie słońca
 
Uzdrowisko Cieplice
Choroby reumatyczne – kompleksowe leczenie w Uzdrowisku Cieplice
 
Jelenia Góra - KARR
Dolnośląscy Liderzy Biznesu 2026
 
Pogoda
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group