Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 4918
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w JCK

Poniedziałek, 9 listopada 2015, 8:32
Aktualizacja: 8:34
Autor: Manu
Jelenia Góra: Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w JCK
Fot. JCK
28 listopada (w sobotę) o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej JCK (przy ul. Bankowej 28/30) rozpocznie się koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Grupa będzie promować najnowszą płytę “Kompresja Ciszy”.

- Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Stare Dobre Małżeństwo idzie własną drogą. Ich piosenki rzadko goszczą w polskich rozgłośniach radiowych, publicznych, i komercyjnych. Za to kocha ich publiczność – zachęcają organizatorzy.

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących liderowi Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. “Blues o 4 nad ranem”, “Jak”, “Komunia”, “Bieszczadzkie Anioły”, “Gloria”, “Blues dla małej”) po premierowe.

13 kwietnia na rynku muzycznym pojawiła się nowa płyta zespołu Stare Dobre Małżeństwo “Kompresja Ciszy”. Dwupłytowy album skrywa wiele wyjątkowych ballad do słów i muzyki lidera zespołu Krzysztofa Myszkowskiego.

Skład zespołu: Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna, Bolo Pietraszkiewicz – gitary oraz Roman Ziobro – kontrabas, gitara basowa, cymbałki.

Bilety 40 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group