Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7640
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Stanowisko multimedialne przy kościele Wang

Niedziela, 14 października 2012, 8:14
Aktualizacja: 8:16
Autor: UM Karpacz
Region: Stanowisko multimedialne przy kościele Wang
Fot. UM Karpacz
Od października turyści odwiedzający kościół Wang w Karpaczu, mają możliwość zrobienia sobie zdjęcia na tle świątyni i natychmiastowego przesłania go na adres mailowy. Stało się to możliwe dzięki zainstalowaniu w księgarni przy kościele Wang stanowiska multimedialnego.

Stanowisko to zawiera wielojęzyczną, multimedialną informację o historii kościoła Wang, galerię zdjęć, kalendarium wydarzeń, księgę gości. Turysta będzie mógł wypełnić nie tylko ankietę i podzielić się swoimi uwagami na temat tej atrakcji turystycznej, ale także odbyć wirtualną wycieczkę po wnętrzach świątyni Wang oraz będzie mógł przeglądać strony internetowe trasy turystycznej Via Sacra i Świętego Grobu w Goerlitz. Oglądanie uprzyjemni mu muzyka Zespołu Wang.

Zakup stanowiska multimedialnego został dokonany w ramach zadania głównego pn. „Wędrowanie bez granic - wzrost atrakcyjności i dostępności obiektów turystycznych stanowiących element międzynarodowej trasy turystycznej Via Sacra” wykonywanego w ramach „Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007-2013”. O tym projekcie można także znaleźć wielojęzyczną informację w info kiosku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group