Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 8059
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Stand–up, czyli pełnia śmiechu na pożegnanie wakacji

Środa, 17 sierpnia 2011, 7:54
Aktualizacja: 7:55
Autor: Angela
Grupa młodych ludzi po raz pierwszy w historii Jeleniej Góry organizuje w stolicy Karkonoszy stand–up, widowisko pełne śmiechu i pozytywnej energii. Udział w imprezie potwierdzili już najlepsi polscy standaperzy. Będzie też czas na zaprezentowanie własnych umiejętności. Chętni powinni zgłosić się do organizatorów jak najszybciej.

Impreza zaplanowana jest na ostatni poniedziałek sierpnia (29.08) w restauracji Orient Express. Jej pomysłodawcami są młodzi ludzie, których zainspirowały programy Comedy Central i poważnie zainteresowali się tą formą żartu scenicznego.

- Przy pomocy portalu facebook oraz kilku osób, którzy z entuzjazmem przyjęli pomysł, zaprosiliśmy gości i zorganizowaliśmy całe wydarzenie. Standaperzy z Warszawy pozytywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Celem imprezy jest przede wszystkim dostarczenie pozytywnych wrażeń i wywołanie salw śmiechu wśród mieszkańców Jeleniej Góry, a w szczególności, wśród młodzieży, która kończy wakacje.

– Po występnie komików przewidziana jest impreza "Pożegnanie Lata" do białego rana. Ideą widowiska jest promowanie coraz bardziej popularnego show, jakim jest stand-up czyli komediowych monologów przed publicznością. Forma takiego rozbawiania publiczności pochodzi z Ameryki gdzie, jeśli chodzi o popularność zajmuje miejsce w Polsce należące do kabaretów. W Stanach istnieją specjalne kluby zaopatrzone w miejsca do siedzenia i stoliki oraz scenę. Podczas tzw. open mike prawie każdy może wejść na scenę i rozpocząć swój występ. Taka możliwość pokazania się będzie możliwa również podczaj imprezy w Jeleniej Górze. Chętni dostaną szansę na zaprezentowanie swoich możliwości na scenie przed prawdziwą publicznością – mówi Mateusz Kołodziejski, organizator.

Będzie to pierwsza tego typu impreza zorganizowana w naszym mieście. Swój przyjazd potwierdził aktualnie jeden z najlepszych standaperów w Polsce, słynący z ciętego dowcipu, gwiazdy popularnego programu Comedy Central. Próbkę swoich możliwości zaprezentują Maciek Adamczyk, Karol Kopiec, Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski.

Cena biletu to 10zł. Osoby, które chciałyby wystąpić na scenie, proszone są o kontakt z Mateuszem Kołodziejskim pod numerem tel. 792187937.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group