Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7197
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stadion przy Złotniczej dopuszczony warunkowo. Derby w środę!

Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 10:47
Aktualizacja: Wtorek, 27 sierpnia 2013, 12:10
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Stadion przy Złotniczej dopuszczony warunkowo. Derby w środę!
Fot. Przemo
W poniedziałkowy poranek na stadion przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze zawiatała delegacja Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej z Robertem Rongiersem na czele. Warunkowo do końca rundy jesiennej wydano zgodę na rozgrywanie meczów IV–ligi w Parku Sportowym "Złotnicza".

Wątpliwości zgłaszała jedynie jeleniogórska policja sygnalizując, że trybuny mogą pomieścić 1558 osób, a więc planowany mecz trzeba potraktować jako imprezę masową, a w związku z tym wymagane są stosowne pozwolenia, których nie sposób było załatwić w dwa dni. Ostatecznie zdecydowano się zamknąć część trybuny tak, aby liczba widzów środowych derbów nie przekroczyła 1000 osób (włącznie z zaproszonymi gośćmi). Jeleniogórzanie po raz pierwszy w historii będą mieli okazję obejrzeć mecz na własnym obiekcie przy sztucznym oświetleniu.

Mecz derbowy pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra, a Olimpią Kowary odbędzie się na stadionie przy ul. Złotniczej w środę, 28. sierpnia o godz. 19:00. Wstęp: 5 zł. Liczba miejsc ograniczona do 900 - w tym zapowiadana 300-osobowa grupa z Kowar. Sprzedaż biletów od godz. 18:00. Jak tylko wolne miejsca się skończą poinformujemy Państwa na łamach naszego portalu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group