Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Stadion po odbiorze

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

W ostatni piątek (24.04) odbył się odbiór prac związanych z budową bieżni i oświetlenia na Miejskim Stadionie w Kowarach.

reklamy

Inwestycja była częścią dofinansowanego ze środków unijnych projektu „Renowacja elewacji budynku Szkoły Podstawowej nr 3 i przebudowa boiska sportowego Szkoły Podstawowej nr 3, przebudowa bieżni i wyposażenie w oświetlenie Stadionu Miejskiego (etap I) oraz przebudowa mostu drogowego przy ul. Waryńskiego w Kowarach”. Ogólna wartość prac przewidzianych do wykonania wynosi kilka milionów złotych.

W ramach zakończonej właśnie modernizacji obiektu, gdzie gra Olimpia Kowary, zostało zamontowane oświetlenie. Wybudowano również nową, sześciotorową bieżnię wraz z odwodnieniem. Podniesiono także płytę boiska, wykonano jej odwodnienie i murki oporowe.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka