Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Srebro amazonki

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Jeleniogórska amazonka Magdalena Kasztelan zdobyła tytuł halowej, akademickiej wicemistrzyni Polski w skokach przez przeszkody.

W Akademickich Halowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Lesznie wystąpiło 61 jeźdźców. Będąca na co dzień studentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Magdalena Kasztelan startowała w kategorii amatorów (posiadających maksymalnie trzecią klasę sportową) na koniu Eskobra. Oba konkursowe nawroty udało się jej pokonać bez zrzutek i tylko gorszym czasem przejazdu parkuru musiała uznać wyższość Dawid Wojciechowskiego z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Jeleniogórska amazonka trenuje jeździectwo od sześciu lat. Halowe wicemistrzostwo Polski jest jej największym sukcesem w dotychczasowej karierze. W ubiegłym roku M. Kasztelan była druga w zawodach jeździeckich w Jeleniej Górze

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka