Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9654
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sprzęt dla jeleniogórskiej policji

Czwartek, 9 października 2014, 8:01
Aktualizacja: 8:02
Autor: 112
Jelenia Góra: Sprzęt dla jeleniogórskiej policji
Fot. KMP Jelenia Góra
Jak co roku, z funduszy Urzędu Miasta w Jeleniej Górze został kupiony sprzęt informatyczny i przekazany Komendzie Miejskiej Policji w użytkowanie. Wartość zakupu wynosi około 100 tys. zł. Symboliczne przekazanie odbyło się 7 października br.

W Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu komputerowego dla garnizonu policji jeleniogórskiej.
Jego zakup został sfinansowany z środków Urzędu Miasta w Jeleniej Górze. Prezydent i Rada Miasta Jeleniej Góry na ten cel wyasygnowała kwotę 100 tys. zł. Kupiono za to kilkanaście zestawów komputerowych, laptopy, aparaty cyfrowe, monitory, drukarki, kamery oraz sprzęt specjalistyczny dla techników kryminalistyki.

- Miasto przekazało policji jeleniogórskiej łącznie 290 tys. zł , w tym 40 tys. zł na dodatkowe służby w mieście, 30 tys. zł na prewencję kryminalną, 110 tys. zł na remonty i modernizację budynków policyjnych, a także pieniądze na nagrody dla policjantów za szczególne wyniki w służbie – informuje podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Symbolicznego przekazania sprzętu komendantowi miejskiemu policji insp. Zbigniewowi Markowskiemu dokonał prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

- Zakupiony sprzęt ma istotne znaczenie dla pracy policji jeleniogórskiej, bowiem dzięki niemu obsługa interesantów jest szybsza, sprawniejsza, co przekłada się na poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców naszego regionu – podkreśla podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group