Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2594
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sprostowanie dotyczące KSON i prezesa tej organizacji

Środa, 5 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 5 lipca 2006, 22:00
Autor: Jelonka.com
Z przykrością stwierdzamy, że ukazały się 31 marca br. i 3 kwietnia br. dwie informacje na naszej stronie internetowej nie polegające na prawdzie dotyczące Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych i osobiście prezesa KSON - Stanisława Schuberta.

Pierwsza, zamieszczona w tekście pod tytułem: "Podwójne dno" dotyczyła nie potwierdzonej potem informacji, że jeden z członków zarządu KSON prowadzi na terenie tej organizacji działalność gospodarczą i dlatego miasto nie chce pomóc w rozwiązaniu kłopotów tej organizacji, związanych z zapłaceniem zaległości płatniczych.

Otóż jest to nieprawda, bowiem żaden z członków KSON ani wcześniej, ani teraz, takiej działalności nie prowadził i nie prowadzi. Ponadto niedawno prezydent miasta Józef Kusiak zapewnił, że znajdzie pieniądze na zapłacenia wszelkich zaległych należności KSON - około 50 tys. zł.

Druga dotyczyła okoliczności wypadku, jakiemu uległ Stanisław Schubert w 1994 roku, w którym omal nie stracił życia. Ta informacja zamieszczona została w jednym z komentarzy po artykule zatytułowanym: "KSON bankrutem?" z 31 marca br. Jego autor - "Melloman" wykazał się wyjątkową podłością posądzając osobę bliską śmierci w tym wypadku o współudział w śmierci innej osoby.

Redakcja Jelonka.com.pl przeprasza więc zarząd KSON i jego prezesa - Stanisława Schuberta za ukazanie się tych informacji i zapewnia, że w przyszłości będzie zamieszczać tylko prawdziwe informacje o KSON, zarządzie i prezesie tej organizacji.

<b> Od redakcji </b>
Przypominamy szanownym Internautom, że komentarze do wyjaśnień, sprostowań oraz do tekstów sponsorowanych nie będą zamieszczane.
Redakcja Jelonki.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1167
Tak
59%
Nie
33%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group