Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 9931
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Sprawy umorzone, nie znaczy zamknięte

Piątek, 20 września 2013, 8:51
Aktualizacja: 8:54
Autor: 112
We wrześniu br. policjanci garnizonu policji jeleniogórskiej ustalili i zatrzymali kilkanaście osób podejrzanych o popełnienie różnych przestępstw, zarówno w roku ubiegłym, jak i bieżącym. – Są to sprawy, które zostały już umorzone, a po zatrzymaniu sprawcy podjęte na nowo – informuje rzecznik KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Policjanci Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 16-latka, podejrzanego o około 30 kradzieży z włamaniem do altanek oraz usiłowań włamań, których dopuścił się w Kowarach od stycznia do marca 2012 roku.

18. września br. funkcjonariusze z Kowar ustalili i zatrzymali 23-letniego mieszkańca tej miejscowości, który podejrzany jest o uszkodzenie mienia. Mężczyzna pod koniec sierpnia br. wychodząc z budynku wybił szybę w drzwiach. Wandal spowodował straty w wysokości blisko 500 zł.

Tego samego dnia policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali 54-letniego mieszkańca tej miejscowości podejrzewanego o kradzieże z pensjonatów. Mężczyzna najprawdopodobniej w nocy z 21 na 22 sierpnia br. ukradł z balkonów dwóch ośrodków kilka par butów i odzież.

Ponadto funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, że zatrzymani przez nich kilka tygodni temu dwaj jeleniogórzanie w wieku 16 i 18 lat dopuścili się kolejnego przestępstwa. Sprawcy mają na koncie kilkanaście włamań i usiłowań włamań do samochodów, których dopuścili się w ciągu kilku miesięcy br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
926
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
29%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Jak Kościół zdobył swój majątek?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Kultura
Teatry Uliczne – niedziela, wideorelacja
 
Kultura
Przyjechali do Jeleniej Góry z Grecji
 
Aktualności
Teatry Uliczne – videorelacja z soboty
 
Aktualności
Uszkodzona sygnalizacja na przejeździe kolejowym
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group