Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Spóźnione darmowe parkowanie

Audio

Czytaj na głos

Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska 1 min czytania

Najwcześniej od lutego nie będziemy płacić za parkowanie w soboty. Darmowe parkowanie w te dni miało wejść w życie od 1 stycznia. Tymczasem kontrolerzy wciąż pobierają opłaty od kierowców.

reklamy

Mieszkańcy i turyści są niezadowoleni z tego powodu. Ubolewa też radny Jerzy Łużniak, szef komisji gospodarki komunalnej.
– Uchwała została już pozytywnie rozpatrzona przez nadzór prawny – zapewnił SP GWr Jarosław Broniewski z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu. – Ukaże się w Dzienniku Wojewódzkim 18 stycznia. Jeśli więc nie zostanie oprotestowana, będziemy mogli parkować w soboty za darmo od 2 lutego.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka