Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 17065
Zalogowanych: 103
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie z Robertem Rientem

Czwartek, 18 stycznia 2024, 6:35
Autor: WAC
Jelenia Góra: Spotkanie z Robertem Rientem
Fot. Książnica Karkonoska
Wczoraj (17 stycznia) w Książnicy Karkonoskiej odbyło się spotkanie autorskie z Robertem Rientem wokół jego najnowszej książki „Pierwsza Umowa. Podstawy praktyki szamanizmu”.

Robert Rient – pochodzi ze Szklarskiej Poręby, pisarz, dziennikarz, terapeuta w duchu szamanizmu. Autor książek między innymi: „Świadek”, „Duchy Jeremiego” czy „Wizje roślin, czyli pięćdziesiąt roślin leczniczych i jeden grzyb”. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i kierunku „pedagogika zdrowia”, Studium Umiejętności Pracy z Grupą, Program Edukacji Psychologicznej w Zakresie Psychoterapii, Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego w Krakowie, szkolenie z podstaw Analizy Transakcyjnej oraz szereg innych szkoleń i praktyk z zakresu rozwoju osobistego, terapii, niedualności, duchowości, medytacji, pracy z roślinami oraz pracy z ludźmi.

Robert Rient jest też założycielem Fundacji Szamanizmu i współczesnym szamanem. Jego ostatnia książka „Pierwsza Umowa. Podstawy praktyki szamanizmu” to praktyczny poradnik praktyki szamanizmu, z którego czytelnik może się dowiedzieć, czym jest szamanizm oraz jak samodzielnie odprawić rytuał uzdrawiający, zbudować krąg, przejść przez ciemność, a przede wszystkim stworzyć bezpieczne warunki do spotkania ze swym duchem opiekuńczym.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
2
20%
Hahaha
2
20%
Nudzi
1
10%
Smuci
1
10%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
435
Pozytywnie
35%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
38%
Negatywnie
27%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
W ciele człowieka bije drugie serce...
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Karkonosze
Karkonosze zimą – piękno i zagrożenie w jednym
 
Aktualności
Będzie się działo. 34. Finał WOŚP w regionie
 
Pogoda
Blisko pół metra śniegu na Śnieżce
 
Aktualności
Sztuczki Jakuba rozbawiły zebranych
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group