Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7442
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie z „Ranczem”! Hadziuk, Solejuk, Wezół i Wezółowa

Czwartek, 27 marca 2014, 7:45
Aktualizacja: 21:28
Autor: Manu
Jelenia Góra: Spotkanie z „Ranczem”! Hadziuk, Solejuk, Wezół i Wezółowa
Fot. Organizator
7 kwietnia (w poniedziałek) o godz. 19.30 na scenie Teatru im. Norwida będzie można zobaczyć gościnny spektakl „Cud medyczny w Wilkowyjach” w reżyserii Wojciecha Adamczyka, na podstawie scenariusza Roberta Bruttera. Producentem spektaklu jest stołeczny Teatr Gudejko. Wystąpią: Wojciech Wysocki, Sylwesetr Maciejewski, Bogdan Kalus i Beata Olga Kowalska.

Tym razem twórcy serialu TVP1 „Ranczo” przenieśli jedną z nieznanych widzom opowieści na deski teatralne. Jak zapewniają scenarzysta Robert Brutter i reżyser Wojciech Adamczyk – zabawna, lekka i nie pozbawiona refleksji komedia pełna refleksji nad odwiecznym problemem, czyli sytuacją w polskiej służbie zdrowia, zaspokoi na pewno nie tylko potrzeby wiernych fanów serialu, ale również każdego teatromana, który lubi się pośmiać z mentalności naszego narodu.

Bohaterami są: doktor Wezół (Wojciech Wysocki), lekarz pesymista, i jego żona Dorota (Beata Olga Kowalska) oraz dwójka smakoszy mamrota – Maciej Solejuk (Sylwester Maciejewski) i Tadeusz Hadziuk (Bogdan Kalus).

Usłyszymy tutaj m.in. refleksje na temat efektów długotrwałego spożywania alkoholu oraz kilka wskazówek na temat tego, jak dożyć sędziwego wieku w zdrowiu i szczęściu. Pośmiejemy się wspólnie z niechęci niektórych osobników gatunku ludzkiego do uczciwej pracy jak i – z uśmiechem na twarzy – przeanalizujemy wspólnie po raz kolejny niewesołą sytuację stanu polskiej służby zdrowia.

Sprzedaż biletów i rezerwacje: Connect Sklep, ul. Krótka 17, tel.: 75-640-60-55, koordynator: 531-591-601

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group