Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 8 listopada
Imieniny: Klaudiusza, Bogdana
Czytających: 10653
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie z Rafałem Fronią

Czwartek, 12 lipca 2018, 10:47
Aktualizacja: 10:53
Autor: KK
Jelenia Góra: Spotkanie z Rafałem Fronią
Fot. Książnica Karkonoska
Książnica Karkonoska w Jeleniej Górze zaprasza 20 lipca o godz. 18.00 do sali konferencyjnej przy ul. Bankowej 27 (III p.) na spotkanie z Rafałem Fronią, uczestnikiem wielu wypraw w góry wysokie.

Podczas spotkania będzie miała miejsce prezentacja książki „Anatomia góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami” oraz prelekcja odsłaniająca kulisy Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017-2018.

Rafał Fronia: himalaista, członek Sudeckiego Klubu Wysokogórskiego, uczestnik wielu wypraw wysokogórskich m.in. na Broad Peak zimą, Nanga Parbat, Manaslu, Dhaulagiri, Pik Lenina i Baruntse. Zdobywca Gaszerbruma II i Lhotse. Jest kartografem i właścicielem Wydawnictwa PLAN. Jego dzienniki z Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 w 2017-2018 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem czytelników. 4 lipca, nakładem Wydawnictwa Sine Qua Non, ukazała się pierwsza książka Rafała Froni „Anatomia Góry. Osiem tysięcy metrów ponad marzeniami”. Szczera i autentyczna opowieść o himalaizmie i obcowaniu z górami.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
931
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Sztuczna inteligencja ratuje mózgi
 
Aktualności
Z Chojnika do Gniewu
 
Inne wydarzenia
Bije rekordy w ekstremalnej dyscyplinie. Rośnie prawdziwy brylant
 
Aktualności
Wiosenne techno w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group