Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 16715
Zalogowanych: 115
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie z Anną Czernow w Książnicy Karkonoskiej

Wtorek, 7 sierpnia 2018, 12:59
Aktualizacja: 13:13
Autor: KK
Książnica Karkonoska w Jeleniej Górze zaprasza na wykład Anny Czernow, który odbędzie się 9 sierpnia o godz. 16.00 w sali konferencyjnej.

Anna Czernow jest literaturoznawcą, doktorantką Instytutu Literatury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego,
autorką wielu publikacji, prelegentką, a przede wszystkim prezesem Polskiej Sekcji IBBY - Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych.

Podczas spotkania w Książnicy Karkonoskiej powie o dobrych książkach i ich znaczeniu w życiu dzieci i młodzieży, ale przede wszystkim omówi fenomen literatury fantastycznej.

To spotkanie adresowane jest przede wszystkim do bibliotekarzy i nauczycieli, w mniejszym stopniu do czytelników literatury fantastycznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
363
Pod domem/blokiem na parkingu
56%
W garażu
34%
W inny sposób
10%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
100 szokujących faktów o latach 90 w Polsce
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Czy w Bobrowych Skałach żyły kiedyś bobry?
 
Aktualności
Parkingowy kłopot w Szklarskiej Porębie
 
Pogoda
To jest właśnie magia Karkonoszy
 
112
Potrącenie na pasach na Bacewicz
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group