Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 8604
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie w sieci policjantów z seniorami

Wtorek, 23 lutego 2021, 11:02
Autor: 112
Jelenia Góra: Spotkanie w sieci policjantów z seniorami
Fot. Archiwum
Spotkanie, które prowadzić będzie policjantka z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odbędzie się 1 marca w godzinach 9.00 – 9.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod linkiem: https://studio.youtube.com/video/srgS8-hv0xY/livestreaming

Jest to kolejne spotkanie w sieci na żywo z seniorami. Prowadzić je będzie policjantka z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w którym udział weźmie również kierownik jeleniogórskiego Inspektoratu ZUS. Celem działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po nim odpowie policjant.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group