Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 13 lipca
Imieniny: Małgorzaty, Henryka
Czytających: 5242
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie prof. Zybertowicza z jeleniogórzanami w sobotę

Czwartek, 15 listopada 2012, 11:04
Aktualizacja: 11:09
Autor: Org
Na spotkanie z prof. Andrzejem Zybertowiczem, zatytułowanym „Naród na rozdrożu. Diagnoza i plan” zaprasza posłanka Marzena Machałek. Spotkanie odbędzie się w sobotę (17 listopada) o godz. 18 w sali JCK przy ulicy Bankowej. Wstęp wolny.

Andrzej Zybertowicz – socjolog, profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, znany publicysta. Zajmuje się m.in. socjologią wiedzy. Uważany jest za twórcę i głównego teoretyka idei układu polityczno-biznesowego.

W 2006 był ekspertem Komisji Weryfikacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych. Od 2006 do 2007 przewodniczył radzie programowej Centralnego Ośrodka Szkolenia Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Od 1 lipca 2007 do 16 listopada 2007 był głównym doradcą premiera Jarosława Kaczyńskiego do spraw bezpieczeństwa. Od stycznia 2008 był doradcą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego do spraw bezpieczeństwa państwa. (Źródło: Wikipedia)

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
967
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
13%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
12%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
112
Poważne zderzenie trzech aut na Sudeckiej
 
Kultura
Teatry uliczne – Teatr Blackout Paradox
 
Aktualności
Szansa na ciepło spod ziemi dla miasta
 
Aktualności
Pamięć o Rzezi Wołyńskiej silniejsza niż czas
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group