Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 7372
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie noworoczne z parlamentarzystami

Wtorek, 11 stycznia 2022, 17:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Spotkanie noworoczne z parlamentarzystami
Fot. Przemek Kaczałko
W Hotelu Mercure w Jeleniej Górze odbyło się noworoczne spotkanie parlamentarzystów Nowej Lewicy z samorządowcami, przedstawicielami kultury, nauki i innych dziedzin życia. Uczestnicy zgodnie podkreślali, że warto rozmawiać.
To spotkanie towarzyskie, gdzie chcemy życzyć szczęśliwego nowego roku, choć pewnie drogiego. Są samorządowcy, ludzie biznesu, kultury - warto z nimi rozmawiać, posłuchać jakie mają problemy, bo od tego też jest poseł, żeby interweniować w tych sprawach. Bez względu na poglądy polityczne warto rozmawiać, żeby znaleźć to, co nas łączy - powiedział Robert Obaz, poseł Nowej Lewicy z Jeleniej Góry. - To bardzo ważne spotkanie, rozmawiajmy i działajmy na rzecz dużych i małych społeczności naszego kraju - dodała Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, posłanka z Warszawy.

W spotkaniu wzięli udział m.in. przedstawiciele jeleniogórskich uczelni wyższych, dyrektorzy jednostek kultury, wójtowie i burmistrzowie okolicznych gmin, a także prezydent Jeleniej Góry i starosta karkonoski.

Dla nas najważniejsza jest Jelenia Góra, region Kotliny Jeleniogórskiej. Nieważne są opcje polityczne. W swoim wystąpieniu podziękowałem za zaproszenie na spotkanie i cieszę się, że możemy porozmawiać o tym, co nas nęka i co możemy zrobić, żeby było jeszcze lepiej - powiedział Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.

Cieszę się, że mamy parlamentarzystów, którzy godnie reprezentują nasz region. Takie spotkania, gdzie podsumujemy miniony rok oraz porozmawiamy o przyszłości - są jak najbardziej wskazane. Widać po frekwencji, że było to potrzebne - dodał Krzysztof Wiśniewski, starosta karkonoski.

Twoja reakcja na artykuł?

3
17%
Cieszy
5
28%
Hahaha
3
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
6
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group