Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2047
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkania z pasją: Rafał Fronia

Środa, 13 stycznia 2016, 10:46
Aktualizacja: 17:23
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Spotkania z pasją: Rafał Fronia
Fot. Archiwum
Organizatorzy nowej inicjatywy zapraszają na drugie spotkanie z cyklu "Spotkania z pasją", której gościem będzie jeleniogórski himalaista Rafał Fronia. – Raz w miesiącu proponujemy możliwość wysłuchania prelekcji ludzi sportu, gór, pasjonatów aktywności. Podzielą się z wami swoimi przygodami i możliwe, że zmotywują do realizacji własnych marzeń – zachęcają organizatorzy.

Marzyliście kiedyś o górach wysokich... olbrzymie szczyty, piękne widoki, ale też nadludzki wysiłek w ich zdobywaniu. Przybliżymy wam temat – czytamy w komunikacie.

Na naszym drugim spotkaniu z cyklu "Spotkań z pasją", o swojej przygodzie z górami wysokimi opowie Rafał Fronia. himalaista, zdobywca szczytów gór znajdujących się powyżej mitycznej granicy śmierci, uczestnik projektu "Polski Himalaizm Zimowy". Opowie o tym, co jest tam, czego nie ma na dole, jak się żyje w bazie czekając na okno pogodowe i o swoich najnowszych planach związanymi z górami wysokimi – informują organizatorzy.

Spotkanie z Rafałem Fronią zaplanowano na czwartek, 14 stycznia o godz. 19 w sali nr 10 hali przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze (wejście od strony recepcji hotelu Karkonosze).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group