Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 6093
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkania z pasją: Paweł Wiśniewski

Wtorek, 5 kwietnia 2016, 8:14
Aktualizacja: 8:15
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Spotkania z pasją: Paweł Wiśniewski
Fot. Organizator
Już w najbliższy czwartek (7.04) w sali konferencyjnej Parku Sportowego „Złotnicza” odbędzie się trzecie z serii „Spotkań z pasją”, w którym zgromadzeni goście mają okazję poznać historie ludzi niezwykłych.

- Po przerwie, naszym gościem będzie bohater filmu "Płaczę tylko w snach", który opowiada historię walki o zdrowie i życie. Młodego chłopaka (32 lata) dotknęła ciężka choroba nowotworowa (rak jądra plus przerzuty do płuc), z którą walczy on poprzez chemioterapię, ale również dzięki jednemu marzeniu – informują organizatorzy.

Marzeniem tym jest powrót do normalnego życia i sportu. I to właśnie bieganie i ciężki trening pomaga mu do tego normalnego życia powrócić. Teraz Paweł chce się podzielić swoją historią, aby wesprzeć innych chorych, dać im przykład, że z ciężkiej choroby lub innych traumatycznych wydarzeń można wyjść, tylko potrzebne są marzenia i wiara w ich realizację. Symbolicznym zwieńczeniem tych starań ma być majowy Chojnik Maraton (dystans 46 km) – dodają przedstawiciele Term Cieplickich.

Na spotkanie zapraszamy w czwartek, 6 kwietnia o godz. 19:00 do sali konferencyjnej obiektu przy ul. Złotniczej 12 w Jeleniej Górze – wejście od recepcji hotelu Karkonosze. Wstęp bezpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group