Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 6802
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spotkania dla seniorów z Fajbusiewiczem – dzisiaj

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 9 grudnia 2015, 7:53
Aktualizacja: 7:55
Autor: Org
Fot. Organizator
Przypominamy że spotkanie w Uzdrowisku Cieplice w ramach akcji „Nie znasz, nie otwieraj!” odbędzie się w środę 9 grudnia o godz. 14.30 w Pawilonie Edward przy ul. Park Zdrojowy 4. Udział w akcji „Nie znasz, nie otwieraj” jest bezpłatny.

Spotkanie poprowadzi Michał Fajbusiewicz, dziennikarz i felietonista, znany z programów „Magazyn Kryminalny 997” oraz „Fajbusiewicz na Tropie”. W trakcie wykładu Michał Fajbusiewicz przedstawi główne zagrożenia, jakie czyhają na osoby starsze, opisze najpopularniejsze techniki stosowane przez oszustów oraz wskaże proste rozwiązania, które pozwolą seniorom zwiększyć bezpieczeństwo w domu.

Spotkaniu towarzyszyć będzie również trening asertywności, który pozwoli uczestnikom rozwinąć asertywną postawę i nauczyć się przyjmowania jej podczas kontaktów z przedstawicielami handlowymi.

Podczas wykładu omówione zostaną również reguły podpisywania bezpiecznych umów oraz najważniejsze prawa każdego konsumenta. Po zakończeniu spotkania wszyscy seniorzy otrzymają zawierający ważne informacje „Poradnik bezpiecznego seniora”, a także upominki od organizatora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~gluś 9-12-2015 9:28
takich akcji, jak pokazuje życie, nigdy dość może wreszcie ludzie zaczną myśleć przed stratą i nie pozwolą się oszukiwać coraz bardziej pomysłowym kretaczom
~emeryt 9-12-2015 15:57
najwiekszymi kretaczmi sa,1,telewizja pl. telefonia komorkowa. politycy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group