Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 2304
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Spotkali się z psychologią i rękodziełem. W MOPS

Poniedziałek, 30 stycznia 2012, 7:10
Aktualizacja: Wtorek, 31 stycznia 2012, 8:21
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Spotkali się z psychologią i rękodziełem. W MOPS
Fot. Petr
Rodzinny wypad na... spotkanie z psychologią i rękodziełem. Taki tytuł nosiły warsztaty w MOPS w Jeleniej Górze, w których w minioną sobotę uczestniczyli beneficjenci programu „Wspólne działanie–lepsze jutro”. Zajęcia prowadzili instruktorzy z PCKK.

Rodzinny wypad na... spotkanie z psychologią i rękodziełem przygotowany specjalnie z myślą o uczestnikach programu „Wspólne działanie-lepsze jutro” autorstwa MOPS i PCKK w Jeleniej Górze objął m.in. warsztaty decoupage, carving oraz dyskusje z psychologami. Podczas zajęć panie i panowie poznali „domowe techniki” wykonywania biżuterii i ozdabiania przedmiotów codziennego użytku, rzeźbienia w warzywach i owocach, czym jest i jak działa psychologiczne prawo przyciągania, i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

– Dyskusja z psychologiem, a potem zajęcia rozwijające. I jedno, i drugie naprawdę ciekawe. Psychologowie dali nam kilka sposobów na ogarnięcie się w życiu, z których po prostu trzeba skorzystać. Co zaś się tyczy decoupage i carvingu – świetna zabawa, dla relaksu, a przy tym kilka nowych umiejętności – mówili nam Andrzej i Gracja, uczestnicy.

W czasie, gdy beneficjenci programu uczestniczyli w warsztatach i dyskusjach, ich pociechy harcowały w Szkole Tańca Beaty i Tomasza Tabor, gdzie zorganizowano dla nich mikołajkowe party. Było mnóstwo radości, gier integracyjnych no i oczywiście prezenty. Więcej informacji na stronach internetowych: www.pckk.pl, wspolnedzialanie.mops.jelenia-gora.pl i w serwisie facebook.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group