Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Sportowy początek roku szkolnego

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Wczoraj na stadionie miejskim przy ul. Złotniczej odbyła się sportowa inauguracja roku szkolnego 2024/2025 na Dolnym Śląsku. Uroczystość była połączona z podsumowaniem współzawodnictwa sportowego szkół dolnośląskich i jeleniogórskich w minionym roku szkolnym.

reklamy

W imprezie poza uczniami - sportowcami brali udział oficjele, w tym zastępca prezydenta Jeleniej Góry Agata Konieczka, przewodniczący rady Miasta Wojciech Chadży oraz dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Marszałkowskiego Rafał Pilch. Gościem specjalnym uroczystości była trzykrotna srebra medalistka Igrzysk Paraolimpijskich Lucyna Kornobys.

Wśród szkół, które odbierały nagrody za współzawodnictwo sportowe na Dolnym Śląsku nie zabrakło placówek z Jeleniej Góry. Szkoła Podstawowa nr 11 wywalczyła pierwsze miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz drugie w Igrzyskach Dzieci. Drugie miejsce w Licealiadzie Szkół Średnich zajęło II Liceum Ogólnokształcące.

YouTube

Ta treść zewnętrzna zostanie załadowana po wyrażeniu zgody albo po ręcznym uruchomieniu.

Osoby w artykule

Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka