Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7746
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Sportowy piknik w Szklarskiej Porębie

Poniedziałek, 17 października 2016, 8:29
Aktualizacja: Wtorek, 18 października 2016, 8:45
Autor: Robert Czepielewski
Szklarska Poręba: Sportowy piknik w Szklarskiej Porębie
Fot. Robert Czepielewski
Kolejna udana impreza sportowa odbyła się wczoraj (16.10) na boisku Orlik w Szklarskiej Porębie. Piknik Sportowy, bo pod taką nazwą odbyło się to wydarzenie, przyciągnął wielu mieszkańców Szklarskiej Poręby jak i okolicznych miejscowości.

Piknik rozpoczął się od Marszu Różowej Wstążki. O inicjatywie Marszu Różowej Wstążki powiedziała Beata Holek z Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej. - To już trzeci marsz zorganizowany w Szklarskiej Porębie. W ten sposób chcemy pokazać, że problem kobiet chorych na raka piersi nie jest nam obcy. To też pewien sposób przypomnienia kobietom o działaniach profilaktycznych jakie powinny podjąć - podkreślała.

Kolejnym punktami programu były piłkarskie mecze pokazowe skrzatów, żaków i orlików, mecz piłkarski kobiet, oraz mecz bubble football. Każdy wzbudzał wiele emocji u zawodników jak i u rodziców, którzy dopingowali swoje dzieci. To wszystko odbywało się na boisku piłkarskim, natomiast na boisku do koszykówki odbywały się gry zręcznościowe. Chętni mogli spróbować swoich sił w chodzeniu na szczudłach, strzelaniu z łuku i z w wielu innych konkurencjach.

Piknik Sportowy oprócz dobrej zabawy dla najmłodszych oraz ich rodziców miał jeszcze jeden cel. Podczas imprezy odbywała się kwesta połączona ze sprzedażą domowych wypieków na rzecz dwuletniego Alexa, chorego mieszkańca Szklarskiej Poręby. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację chłopca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group