Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Spłonęły dwa samochody, gołębie zatruły się dymem

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Nieustalona pozostaje przyczyna wczorajszego pożaru, do jakiego doszło przed godz. 15.00 w garażu przy ul. Gdańskiej w Jeleniej Górze. Spłonęły dwa samochody osobowe: opel combo i volvo. Dymem zatruły się też gołębie trzymane w pomieszczeniu obok.

reklamy

Akcja gaśnicza murowanego garażu trwała ponad 4,5 godziny. Z ogniem walczyło 18 strażaków. Garaż stoi bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych, istniało więc realne zagrożenie bezpieczeństwa ludzi. Poza pojazdami spłonęła część stropu i konstrukcji obiektu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że właściciel pojazdów kilkanaście minut wcześniej wrócił do domu i pozostawił jedno z aut w garażu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka