Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Spłonął opuszczony kiosk w centrum [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

U zbiegu ulic Osiedle Robotnicze – Mostowa palił się wczoraj (12.03) opuszczony kiosk, w którym często przebywali bezdomni. Na szczęście nikogo nie było w środku w momencie, gdy ogień trawił kolejne elementy szpecącej krajobraz dawnej kwiaciarni.

reklamy

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 17:00. - Gdy przyjechaliśmy na miejsce pożar był już zaawansowany. W środku było wszystko wypalone, ogień był już na zewnątrz. Całe szczęście, że nikogo w środku nie było – powiedział dowodzący akcją mł. kpt. Tadeusz Stupnicki z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Jeleniej Górze.

Obiekt nie posiadał żadnych mediów (prądu, gazu), więc najprawdopodobniej przyczyną pożaru było podpalenie.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka