Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 6935
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spis i szczepienia w jednym

Czwartek, 29 lipca 2021, 9:04
Autor: UM Jelenia Góra (komunikat)
Jelenia Góra: Spis i szczepienia w jednym
Fot. Archiwum
Okazało się, że zainteresowanie udziałem w Narodowym Spisie Powszechnym wcale nie jest takie małe – otwarcie punktu spisowego na Placu Ratuszowym i zaproszenie jeleniogórzan, by zechcieli „otworzyć się” przed rachmistrzem przeszło oczekiwania – codziennie przed namiotem spisowym kolejka mieszkańców oczekuje na okazję spisania się i spełnienia tym samym prawnego obowiązku.
Postanowiliśmy skorzystać z popularności usługi w tej formule – powiedział prezydent Jeleniej Góry, Jerzy Łużniak – i przez najbliższe dwa dni tuż obok namiotu spisowego czekać na chętnych będzie mobilny punkt szczepień przeciwko wirusowi covid 19. Być może niektórym z mieszkańców uda się załatwić obie sprawy naraz w jednym miejscu i w krótkim czasie.

Tytułem eksperymentu mobilny punkt szczepień będzie pracował w najbliższy czwartek i piątek (29 i 30 lipca) w godzinach 10 – 14. Używane będą szczepionki „pfizer”, będzie można się zaszczepić bez wcześniejszej rezerwacji. Osoby niepełnoletnie także mogą przyjąć szczepienia, jeśli zgłoszą się w towarzystwie opiekuna prawnego.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
4
44%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
654
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group