Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 2477
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Śpiewanie o Bogu w rytmie hip–hopu

Wtorek, 14 czerwca 2011, 8:11
Aktualizacja: 12:56
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: Śpiewanie o Bogu w rytmie hip–hopu
Fot. Archiwum
Wielkimi krokami zbliża się premiera oficjalnego Mixtapu zatytułowanego „Syn Gromu” w wykonaniu jeleniogórskiego chrześcijańskiego 23–letniego muzyka i rapera Bęsia. Już teraz na chrześcijańskich stronach internetowych można obejrzeć wideoklip do utworu „Być taki jak Ty”, który został zrealizowany w stolicy Karkonoszy przez Holy Production.

Jego życie osobiste i muzyka w stylu hip-hop wpisująca się w nurt muzyki chrześcijańskiej są świadectwem tego, że można żyć bez używek. Kiedyś narkotyki sprowadziły go na samo dno, a od roku 2006 jest od nich wolny. - Gdyby nie Chrystus nie wyszedłbym z tego cało. Dzisiaj po pięciu latach bez ćpania chcę przestrzec ziomków przed zagrożeniami – opowiada Łukasz Bęś znany jako Bęsiu.

Pochodzący z Jeleniej Góry raper ma na swoim koncie dwa albumy - „Ostatnie słowo należy do Boga” (2008) nagrany z polskim raperem ormiańskiego pochodzenia Arcim i „Z3ro strachu” (2010) z chrześcijańską formacją Rymcerze oraz debiutancki mixtape „Paruzja” (2010), na którym gościnnie wystąpiło osiemnastu raperów z różnych części Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz Hawajów, Jamajki czy wysp Bahama. Kolejny podziemny album „Syn Gromu” będzie w całości do pobrania w najbliższy piątek - 17 czerwca na stronie: http://besiu.bandcamp.com/ .

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group