Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 8578
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Śpiewał dla dzieci. Stanisław Soyka w Kościele Łaski

Sobota, 17 grudnia 2011, 9:37
Aktualizacja: 9:39
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Śpiewał dla dzieci. Stanisław Soyka w Kościele Łaski
Fot. Tomasz Raczyński
Stanisław Soyka, jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów jazzowych i popowych; kompozytor, instrumentalista i aranżer zaśpiewał wczoraj w Kościele Łaski pod Krzyżem Chrystusa w Jeleniej Górze specjalnie dla wychowanków Domu Dziecka NADZIEJA.

Wczorajszy koncert Stanisława Soyki, który odbył się w Kościele Łaski pod Krzyżem Chrystusa w Jeleniej Górze przygotowała Agencja SOLO w ramach imprezy świątecznej pt. „Podziel się”, organizowanej rokrocznie z myślą o wychowankach Domu Dziecka NADZIEJA. Jak było?

– Soyka jak zwykle śpiewał fenomenalnie. Podczas koncertu nie zabrakło utworów z nowych krążków artysty inspirowanych wierszami Agnieszki Osieckiej i Czesława Miłosza. Nastrojowo i nostalgicznie, trochę w adwentowym klimacie, no po prostu pięknie. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć – mówiła nam wczoraj Marta Bałut, jedna z obecnych.

Na koncert Soyki w Kościele Łaski pod Krzyżem Chrystusa w Jeleniej Górze nie można było kupić klasycznych biletów. Wejście gwarantowało przyniesienie darów dla wychowanków NADZIEI. Publiczność nie zawiodła, świątynię odwiedziły tłumy jeleniogórzan.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group