Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8417
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Śpiewająco pod Ponurą Małpą

Piątek, 1 sierpnia 2008, 13:47
Aktualizacja: Sobota, 2 sierpnia 2008, 23:23
Autor: Ania
SZKLARSKA PORĘBA: Śpiewająco pod Ponurą Małpą
Fot. Ania
Konkursy, występy gwiazd i wiele innych atrakcji zaplanowali organizatorzy Ogólnopolskiej Studenckiej Giełdy Piosenki Turystycznej. Ulubione miejsce miłośników turystyki i piosenki lirycznej, oprócz dobrej zabawy, na uczestników czekają nagrody.

Już od czwartku trwa zabawa w Szklarskiej Porębie. Wszystkie koncerty odbywają się w bazie Pod Ponurą Małpą w Szklarskiej Porębie Średniej. Biorą w niej udział uczniowie szkół wyższych, absolwenci i wszyscy chętni. Łączy ich zamiłowanie do turystki

Między sobą nie używają imion i nazwisk – Nie wiem nawet jak niektórzy naprawdę się nazywają, podejrzewam zresztą, że moje nazwisko też nikomu nic nie mówi – mówi Grzegorz Makarewicz, bardziej znany jako Mcaron.
Mimo iż giełda piosenki turystycznej to bardzo specyficzna impreza, cieszy się ogromnym powodzeniem, a wielu młodych uczestników przyznaje, że będę się na niej bawili dopóki będzie istniała – Jestem zarówno organizatorem, jak i słuchaczem giełdy piosenki turystycznej. Obecnie studiuje, ale po ich ukończeniu tez będę tutaj przyjeżdżał – mówi Bartosz Pochłód, pseudonim Alpi.

Ogólnopolska Giełda Piosenki Turystycznej będzie trwać do niedzieli. Dzisiaj zakończą się konkursy. Zwycięzcy otrzymają wysokiej klasy sprzęt turystyczny, bo jak przyznaje Mcaron, organizatorzy zakładają, że uczestnikami giełdy są turyści. Natomiast w sobotę będziemy mogli posłuchać piosenki turystycznej w wykonaniu gwiazd. Planowane są występy zespołów takich jak SETA, Sklep z Ptasimi Piórami, Tomek Lewandowski, Grzegorz Marchowski i inni. W niedzielę na zakończenie imprezy odbędzie się Koncert Laureatów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
212
Nigdy
22%
Rzadko
42%
Czasami
23%
Często
14%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group