Czwartek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 6078
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Specjalistyczna pomoc - szpitalny oddział neurochirurgii

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 grudnia 2012, 12:00
Autor: karkonoszeplay
Możliwość uzyskania specjalistycznej pomocy lekarskiej bez konieczności leczenia poza Jelenią Górą. W Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej od niedawna działa oddział neurochirurgii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~ed 5-12-2012 13:17
nie ma to jak pytać pacjentów którzy leżą na oddziale o opinię o nim, już widzę jak ci chorzy ludzie na oczach lekarzy i pielęgniarek narzekają na leczenie i opiekę. nie oznacza to wcale że ten oddział jest zły.
~xyz 5-12-2012 16:26
szkoda tylko ze oddział ten zrobiono kosztem oddziału połoznictwa i ginekologii i tym sposobem dziewczyna po poronieniu musi lezec z patologia wysokiej ciazy i słuchac odgłosów ktg ( serduszka dziecka)
~złośliwy 5-12-2012 18:05
Co to, propaganda sukcesu? Neurochirurgia jest od lipca. A gdzie wiadomość o tym, że szpital nie ma kontraktu z NFZ na parę oddziałów szpitalnych? A co z 15 milionami straty po październiku i długiem rosnącym jak na drożdżach?
~łubudubutoja 5-12-2012 19:40
Co tam szpital,teraz ważne są światła na JP-II i mandaty.Jak zrobiom to dazom na szpital.
~ed 5-12-2012 23:02
szpital ma długi i nie ma kontraktów, bo poszły one do KCMu. NAsz kochany NFZ woli finansować prywatny biznesik pewnej pani doktor niż publiczny szpital, wybudowany i wyposażony za publiczne pieniądze. To jest skandal, ale w tym chorym kraju już chyba nic mnie nie zdziwi.
~HaHa 6-12-2012 9:01
No i co z tego, że jest nowy oddział specjalistyczny, jak NFZ woli finansować prywatne folwarki zamiast przeznaczać pieniądze na państwową służbę zdrowia? Dla mnie to jest chore. Niedługo będzie tak, że jak chcesz wezwać karetkę lub dostać się na oddział będzie trzeba płacić, bo Szanowni POsłowie chcą sprywatyzować państwową służbę zdrowia, aby napchać swoje kieszenie milionami złotych. Ten kraj jest chory odkąd rządzi PO.
~sumienie 6-12-2012 10:11
Nie piję nie palę ALE jestem ciekaw jak będzie w 2013 r. oby nie bylo jak w tym filmiku. http://www.youtube.com/watch?v=kMFDtqTUEss
~mago 6-12-2012 11:39
Super, ze powstał oddział tylko dlaczego lekarze nie chcą przyjmować pacjentów, którzy wcześniej byli leczeni w Wałbrzychu- bo co, bo nie lubią się z wałbrzyskimi lekarzami. Moja mama miała usuwanego guza mózgu w Wałbrzychu, teraz guz stwierdzono w innym miejscu i pan doktor z oddziału neurochirurgii w Jeleniej Górze kazał nam załatwiać Wałbrzych, bo nie będzie leczył po tamtych lekarzach. Dla nas to dodatkowy kłopot z dojazdami ale kogo to obchodzi w jeleniogórskim szpitalu.
~Heksa202 8-12-2012 11:01
Dobrze ze powstał taki oddział,gdzie są dobrzy specjaliści. Profesjonalna opieka jest w naszym miescie potrzebna. Zwlaszcza ,ze zaczyna się sezon zimowy gdzie urazy glowy i kregoslupa będą na porządku dziennym i nie trzeba będzie pacjentow transportowac po całej Polsce.
~Baziutka 8-12-2012 11:05
Masz racje Heksa - w końcu mieszkamy,w górach! Po co targac tych biednych polamancow ze stokow helikopterem po całej Polsce,to sa dopiero koszta!!! Brawo dla NEUROCHIRURGII !!!!!!!
~ABC 8-12-2012 11:20
Do XYZ : To ze kobieta po poronieniu lezy na takiej sali to chyba nie wina Neurochirurgów a Ordynatora Polożnictwa. Po takim przykrym zabiegu pacjentka powinna lezec na ginekologii - zgadzam się z tym. Z tego co wiem oddział ginekologiczno-położniczy wykazuje ok 20 łóżek pustych codziennie,to chyba świadczy o złym gospodarowaniu na tym oddziale. A tych nie obłożonych łóżek byłby jeszcze więcej,gdyby zamiast łóżeczek dziecięcych na patologii ciąży wsawic lozka dla chorych kobiet,bo po co łóżeczko dziecięce na patologii ciąży?! W końcu jak kobieta urodzi to idzie na położnictwo,a maluszek na noworodki,bądz dzidziuś leży z Mamą.
~taka tam 22-12-2012 20:14
oddział neurochirurgii w Jeleniej zajmuje się kręgołupami i ostrymi przypadkami dlatego nie została przyjęta osoba z guzem mózgu, a problemem oddziału położnictwa i ginekologii nie jest to że zostały im zabrane łóżka tylko to że pielęgniarki nie przywiązują uwagi do rozpoznania pacjentów i nie umieją rozmies...ć pacjentów tak samo było jak mieli więcej oddziału :P więc sory ale znajdzie sobie inne powody do narzekań i zbędnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group