Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7100
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Specjaliści wprowadzą w świat giełdy i inwestycji – za darmo

Środa, 17 października 2012, 11:35
Aktualizacja: 11:39
Autor: org
Ministerstwo Skarbu Państwa, Biuro Maklerskie Alior Banku oraz partnerzy programu „Akcjonariat Obywatelski. Inwestuj świadomie” zapraszają na otwarte, bezpłatne spotkanie o inwestowaniu na giełdzie, które odbędzie się 22 października o godzinie 16.30 w jeleniogórskim Hotelu Mercure. W czasie spotkania będzie można porozmawiania ze specjalistami z domu maklerskiego, Komisji Nadzoru Finansowego oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Uczestnicy warsztatów zostaną stopniowo wprowadzeni w świat giełdy i inwestycji. Poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawowe strategie inwestycyjne. Dowiedzą się, jak się zachować podczas spadków na giełdzie. Otrzymają również praktyczne wskazówki, czym kierować się inwestując na giełdzie oraz jak korzystać ze swoich praw jako akcjonariusza spółki giełdowej. Na spotkaniu przedstawiona zostanie także oferta dla inwestorów indywidualnych dotycząca najnowszego debiutu spółki z udziałem Skarbu Państwa.

Zgłoszenie na bezpłatne spotkanie można złożyć na stronie www.AkcjonariatObywatelski.pl lub w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych pod numerem (71) 332 95 65.

Warsztaty w Jeleniej Górze organizowane są w ramach cyklu spotkań edukacyjnych, prowadzonych w 34. miastach w całej Polsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group