Zalogowanych: 25

III-liga koszykarzy: Spartakus deklasuje przeciwników

Poniedziałek, 17 stycznia 2011, 0:42
Aktualizacja: Czwartek, 20 stycznia 2011, 1:26
Koszykarze Spartakusa Jelenia Góra rozbili na własnym parkiecie w meczu 11. kolejki III–ligi ekipę Basketu Chrobry Głogów 113:50. Nasi zawodnicy z dorobkiem sześciu zwycięstw i czterech porażek znajdują się na czwartej pozycji w tabeli.

Najbardziej wyrównaną kwartą tego pojedynku była otwierająca odsłona, którą jeleniogórzanie pomimo nienajlepszej skuteczności wygrali 18:13. Kolejne części gry to już prawdziwy nokaut. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 49:24 po wygranej przez nas drugiej „dziesiątce” 31:11. Po zmianie stron festiwal strzelecki trwał nadal, a całe spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy 113:50.

Spartakus Jelenia Góra – Basket Chrobry Głogów 113:50 (18:13, 31:11, 28:7, 36:19)

Spartakus: Kozyra (31), Jaszczur (26), Nowicki (12), Góra (10), Adamczyk (10), Owczarek (9), Tokarewicz (6), Przydryga (6), Kiciński (3), Radziszewski (2), Chrustowski