Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 9884
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Sparingowe derby

Sobota, 17 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 29 grudnia 2005, 14:14
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Sparingowe derby
Fot. goral
Dwie lokalne drużyny szczypiornistek, Jelfa i Biofactor, zmierzyły się w piątek w towarzyskim meczu przy okazji gali piłkarskiej Top Golu. Choć spotkanie określano koleżeńskim starciem, to drużyny poważnie potraktowały grę. Lepsza okazała się Jelfa.

Kibice mieli okazję się przekonać, że drużyny dzieli sporo jeśli chodzi o umiejętności. Fakt: piłkarki Jelfy występują w ekstraklasie, a Biofactoru - w pierwszej lidze. Już na początku spotkania podopieczne Romualda Szpota (Jelfa) pokazały swoją wyższość, prowadząc do przerwy 11- 4. Po zmianie stron gra się wyrównała, ale szczypiornistki prowadzone przez Zdzisława Wąsa (Biofactor) nie były w stanie doprowadzić do remisu. Ostatecznie witaminki pokonały swoje koleżanki 23-16.
<br><br>
- Nie chodziło o wynik, tylko o ćwiczenie wytrzymałości przed drugą rundą rozgrywek ligowych. Pograliśmy sobie, to najważniejsze - skomentował Romuald Szpot. Po świętach Bożego Narodzenia jego drużyna jedzie na dwa dni do Czech, gdzie będzie grała inne mecze sparingowe.
<br><br>
- Nie wykorzystaliśmy kilku sytuacji stuprocentowych, ale idziemy do przodu. Nie ma co ukrywać: Jelfa jest lepszym zespołem, ale my za każdym sparingiem robimy postępy - powiedział Zdzisław Wąs.
<br><br>
W składzie Biofactoru wystąpiły utytułowane piłkarki Małgorzata Jędrzejczak i Katarzyna Jeż. Jelfa wystawiła mocny skład z Anitą Augustynia i Martą Gęgą. Ta ostatnia okazała się najskuteczniejszą zawodniczką spotkania: celnie trafiła pięć razy.
Na meczu obecny był także właściciel Biofactora dr Jan Czarnecki, który kibicował swojej drużynie.
<br><br>
<b>MKS Vitaral Jelfa - KS Biofactor 23:16 (11:4)</b>.

<br><br>
<b>Jelfa: </b>Marta Gęga - 5, Joanna Bogusławska - 4, Marta Oreszczuk - 4, Dorota Czekaj - 3, Mirela Kaczyńska - 3, Anita Augustyniak 1, Anna Bąkowska 1, Marzena Buchcic 1.

<br><br>
<b>Biofactor:</b> Karolina Kula - 4, Katarzyna Jeż - 3, Sabina Kobzar - 3, Daria Chrząszcz - 2, Małgorzata Buklarewicz - 1, Małgorzata Jędrzejczak - 1, Karolina Kasprzak - 1, Estera Rykaczewska - 1,.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
853
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Nie mówią po polsku
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
 
Edukacja
Tak przywitali mistrzynię!
 
Aktualności
Porzucili samochody na drodze!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group