Poniedziałek, 22 czerwca
26°C Jelenia Góra
reklamy

Spalał śmieci – dostał mandat

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

55–letni mężczyzna, mieszkaniec Jeleniej Góry, postanowił posprzątać swoje mieszkanie a wszystkie śmieci spalić w piecu. Do zdarzenia doszło przy ulicy Chłopskiej. Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie, że z komina jednego z budynków wydobywają się duże ilości czarnego, duszącego dymu. Było to dziwne, bo tempera

reklamy
reklamy

Na miejsce udali się niezwłocznie strażnicy miejscy. W budynku zastali mężczyznę, który sprzątał pomieszczenia, a wszystkie odpady spalał w piecu. Wśród tlących się odpadów funkcjonariusze znaleźli płytę wiórową, plastiki i inne śmieci. Ogień w piecu został natychmiast zagaszony - dodał rzecznik prasowy SM.

55-latek został ukarany mandatem karnym.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka