Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Spadli toyotą z urwiska

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Wczoraj w Kowarach doszło do poważnego wypadku, w którym kierowca toyoty corolli z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i spadł z przydrożnego urwiska. Mężczyźnie nic się nie stało, ale jego pasażerka trafiła do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa.

reklamy

Do zdarzenia doszło przed godz. 14.00 przy ul. Rejtana. Pasażerkę przewieziono do Szpitala Wojewódzkiego. Na miejscu była policja, straż pożarna oraz pomoc drogowa, która wyciągała samochód. Obecnie ustalane są okoliczności wypadku.

Dzisiaj rano natomiast, około godz. 7.20 przy ul. Łomnickiej doszło do stłuczki nissana micry i volkswagena caddy. Na miejsce wezwano pogotowie, ale okazało się, że kierującym nic poważnego się nie stało.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka