Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9739
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Spadł ze słupa podczas kradzieży przewodów

Sobota, 20 kwietnia 2013, 8:57
Aktualizacja: 9:00
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie kradzieży elementów infrastruktury kolejowej. Zatrzymany prawdopodobnie spadł ze słupa, podczas usiłowania kradzieży przewodów miedzianych, a dodatkowo był poszukiwany przez policję.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze uzyskali w czwartek (18.04.) rano informację, że w rejonie remontowanego odcinka torów kolejowych w Piechowicach udzielana jest pomoc medyczna mężczyźnie, którego obrażenia wskazują na upadek ze słupa trakcji kolejowej.

- Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że mężczyzną jest 25-letni mieszkaniec Piechowic, przy którym znaleziono przedmioty służące do kradzieży kabli miedzianych. Prawdopodobnie mężczyzna podczas usiłowania kradzieży spadł ze słupa z wysokości ok. 8 metrów doznając potłuczeń oraz urazu kręgosłupa – informuje nadkom. Bogumił Kotowski, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Okazało się, że 25-latek był wcześniej karany za kradzieże i kradzieże z włamaniami, a dodatkowo był poszukiwany przez policję celem doprowadzenia do odbycia łącznie prawie czterech lat więzienia.

- Obecnie mężczyzna przebywa w szpitalu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności – dodaje nadkom. Bogumił Kotowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (56)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
386
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
27%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group