Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 7229
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Spadł z piątego piętra

Środa, 3 września 2008, 14:42
Aktualizacja: 14:43
Autor: TEJO
Do fatalnego w skutkach zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w jednym z bloków w Mysłakowicach przy ulicy Polnej. Wewnątrz budynku z wysokości piątego piętra spadł 18–letni mieszkaniec Mysłakowic. Chłopak jest ciężko ranny, a okoliczności zdarzenia nie są znane.

- Wstępnie zakwalifikowaliśmy ten incydent jako nieszczęśliwy wypadek – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Poszkodowany był trzeźwy i nie stwierdzono na razie działania osób trzecich.

Na pewno do wypadku przyczynił się brak jakichkolwiek zabezpieczeń w postaci siatek oddzielających otwartą przestrzeń klatki schodowej od schodów i korytarzy – sugeruje nasz Internauta, który poinformował Jelonkę o zdarzeniu. Podobne klatki są w Jeleniej Górze w niektórych blokach przy ul. Różyckiego. W jednym z nich w ubiegłym roku samobójstwo popełniła jedna z lokatorek: skoczyła z dużej wysokości i zginęła na miejscu.

W Jeleniej Górze i okolicach sporo w tym roku zdarzeń, kiedy osoby tracą życie lub zdrowie po upadkach z dużej wysokości. Kilka tygodni temu w ten sposób zginął mieszkaniec ulicy Matejki. W niedzielę podczas libacji z okna została wypchnięta przez dwóch mężczyzn mieszkanka Cieplic. Policja już aresztowała sprawców. Zostaną im postawione zarzuty usiłowania zabójstwa. Ich ofiara wciąż walczy o życie w jednej z wrocławskich klinik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group